Свято велоспорту. В Ужгороді змагатимуться за велосипедний Кубок міста

«ВелоЛідер» — свято велоспорту та здорового відпочинку для дітей та молоді. У Боздоський парк в Ужгороді 29 вересня запрошують усіх охочих містян, які люблять двоколісних. Основна мета заходу – залучити людей до занять спортом; популяризувати здоровий спосіб життя; привернути увагу громадськості до безпеки дітей та дорослих під час вело-прогулянок містом; а також формування вело-інфраструктури і вело-культури в Ужгороді.

До велозмагань Відкритого Кубку Ужгорода можуть долучитися учасники віком від 3 до 16 років, разом зі всією родиною. Початок стартів о 10.30. Змагання проводитимуться окремо серед дівчат та хлопців у вікових категоріях на трьох локаціях: «Садок» (кільце 150-200 м.) — учасники від 3 до 6 років; «Школа їзди» та «Крос-кантрі» для велосипедистів 7-16 років. Учасники старшого віку можуть обрати один із двох маршрутів, або узяти участь в обох.

Віктор МЕЛЬНИК

співорганізатор змагань, суддя турніру

 Эти соревнования мы проводим уже 4 раз. Для детей на велобегах делаем отдельную трасу. Потом для деток постарше будет локация «Школа». Это езда так называемая, когда нужно не зацепить ни разу препятствия. За каждое сбитое препятствие дается секунда штрафа. Для еще старшей категории будет «Кросс-кантри», в зависимости от возраста дистанция будет увеличиваться. Но это не будут соревнования на износ, все для того, чтобы дети получили удовольствие, дистанции не будут большие.

На переможців і призерів  чекають нагороди та подарунки від спонсорів.

Для злагодженості в організації та проведенні змагань попередня реєстрація є важливою: https://goo.gl/forms/wExlreyEgQGD7XhR2

Попередню реєстрацію онлайн відкрито до 18:00 28 вересня.

Без попередньої реєстрації також  можна долучитися до змагань у день старту 29 вересня, у наметі суддів.

БІЛЬШЕ на сторінці вело-клубу „ЛІДЕР”: https://www.facebook.com/groups/veloclublider/  або velo-lider@ukr.net, 095-57-36-497.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *