Суд у Львові ув’язнив закарпатця за фальшиві євро

Працівники управління захисту економіки у Львівській області спільно зі слідчими Шевченківського відділу поліції викрили жителя Закарпаття в збуті фальшивих євро у Львові.

Про це повідомили сьогодні, 18 травня, в прес-службі Головного управління поліції у Львівській області, де також розповіли: «Правоохоронці з’ясували, що 27-річний житель Закарпатської області причетний до збуту підроблених банкнот номіналом 200 євро. Фальшиві купюри зловмисник намагався збути у Львові, обмінюючи їх на національну валюту або купуючи за них товари».

«У чоловіка вилучено вісім банкнот номіналом 200 євро. Експертиза підтвердила, що вони не відповідають аналогічним банкнотам, які перебувають в офіційному обігу Центрального банку Євросоюзу, а також виготовлені не поліграфічним підприємством, що здійснює виготовлення грошових знаків даного виду», – поінформували також у поліції.

«За збут підроблених грошей чоловікові було повідомлено про підозру за частиною 2 статті 199 Кримінального кодексу України, обвинувальний акт був скерований на розгляд суду. Районний суд Львова визнав зловмисника винним у вчиненні злочину та призначив йому покарання у виді позбавлення волі строком на п’ять років з іспитовим терміном два роки», – повідомили також у прес-службі Головного управління поліції у Львівській області.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *