Прийом за правилами: міносвіти просить довідки при зарахуванні дітей в садок

Для зарахування дитини в дитячий садок потрібно подавати подібну до шкільної довідку. Про ці новації Міністерства освіти і науки України розповідається у сюжеті Радіо НВ.

Як повідомила у коментарі Радіо НВ в. о. начальника відділу дошкільної освіти МОН України Світлана Нерянова, відомство скасувало форму первинної облікової документації, а саме “Медичну картку дитини (для дошкільного та загальноосвітнього навчальних закладів)”. Для зарахування дитини у садок потрібно надати дві довідки, як уточнили в Міністерстві освіти та науки.

“Це форма 086-1/о і називається вона “Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду”. Така довідка заповнюється на дітей для зарахування як до закладів дошкільної освіти, так і до загальних середньоосвітніх учбових закладів. Залишилася актуальною форма 063-о щодо профілактичних щеплень”, – зазначила Нерянова.

Довідки видають дітям від 1-го до 6-ти років, які вперше приходять до дошкільного закладу. Їх можна отримати в поліклініках, повідомила представник Міністерства освіти.

Джерело: https://nv.ua/ukr.html

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *