РАДІО 7

#добреналаштоване

Підозрюваного у пожежі Одеського коледжу Хаєцького відпустили з під-варти

Підозрюваного у пожежі Одеського коледжу Хаєцького відпустили з під-варти

Суд відпустив підозрюваного у пожежі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, що сталася у грудні 2019 року, Андрія Хаєцького на поруки депутатам Сергію Колебошину та Анатолію Урбанському.

Про це йдеться у трансляції «UA:Одеса».

Раніше з 4 підозрюваних у пожежі в коледжі суд відправив у СІЗО без права на заставу лише Хаєцького.

Апеляційний суд вирішив, що Хаєцького мають звільнити «негайно», рішення не підлягає оскарженню.

Крім того, у Києві культурні діячі та активісти вимагали під будівлею Міністерства внутрішніх справ у Києві відпустити Хаєцького.

Зазначимо, що у 2017 році він влаштувався заступником директора з адміністративно-господарської роботи в Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Після звільнення пішов працювати у центр, що займається патріотичним вихованням молоді, при Одеській облдержадміністрації.

Знайомі Хаєцького стверджують, що із коледжу він звільнився до трагедії — нібито ще 4 листопада (за місяць до пожежі — ред.) попередив керівництво про звільнення за станом здоров’я, а останній робочий день у нього був 18 листопада.

У повідомленні прокуратури Одеської області вказано, що Андрій Хаєцький працював у коледжі до 2 грудня.

У самому коледжі кажуть, що точної дати звільнення Хаєцького не знають, бо всі дані згоріли під час пожежі. Але, кажуть, у Хаєцького мала залишитися трудова книжка з точною датою звільнення.

Нагадаємо, вранці 4 грудня в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, що на вулиці Троїцькій, сталася пожежа, яку гасили майже добу.

Унаслідок пожежі загинули 16 людей, ще 31 людина постраждала.

У поліції повідомляли, що попередньо причиною займання коледжі стала несправність електропроводки чи побутових електроприладів.

Як повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій, у коледжі не було пожежної сигналізації. Також поліція встановила, що у навчальному закладі не було вогнегасників та датчиків чутливості до диму та температури.

Суд відправив під цілодобовий домашній арешт та усунув з посади директорку коледжу.

Уряд пообіцяв виділити майже 4 мільйони гривень на ліквідацію наслідків пожежі в одеському коледжі та компенсацію родинам загиблих.

Джерело: https://hromadske.ua/posts/yedinogo-pidozryuvanogo-u-pozhezhi-odeskogo-koledzhu-hayeckogo-vidpustili-z-pid-varti

Makhanets Alex

    Leave a Reply