На Рахівщині виявили браконьєрів, які видавали себе за грибників

У Ясінях єгері, які охороняли від браконьєрів мисливські угіддя в урочищі Жигалів Станиславського лісництва, натрапили на грибників з мисливською зброєю, інформує прес-служба обласного і мисливського господарства.

Група осіб із трьох чоловік видавала себе за грибників. Проте під час перевірки в одного з браконьєрів була виявлена нарізна зброя та набої до неї при відсутності ліцензії на полювання. За словами єгерів, так звані грибники вели себе агресивно і намагалися залякати працівників єгерської служби. Це і викликало підозру.

Територія Станиславського лісництва дуже далеко від села. Сотні гектарів лісу. Стороннім сюди вхід заборонений, зате тваринам роздолля. Всюди сліди козуль, заходять олені, кабани і рисі. Єгері заблокували дорогу і порушників взяли “на гарячому”, доставили їх до КПП, де і зафіксували факт порушення правил полювання з метою подальшого притягнення до адміністративної відповідальності.

Адже, відповідно до ч.2 ст.12 ЗУ «Про мисливське господарство та полювання», до полювання прирівнюється: перебування осіб у межах мисливських угідь, у тому числі на польових і лісових дорогах (крім доріг загального користування), з будь-якою стрілецькою зброєю або з капканами та іншими знаряддями добування звірів і птахів, або з собаками мисливських порід чи ловчими звірами і птахами, або з продукцією полювання.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *