На Рахівщині блокують дорогу, а з понеділка погрожують перекрити ще одну

На Рахівщині через ями п’ятий день блокують дорогу Рахів-Богдан-Луги. Інформацію про це та фотографії оприлюднив у Фейсбук депутат районної ради Микола Кокіш-Мельник.

Жителі сіл Розтоки, Видричка, Богдан та Луги перекрили трасу вже втретє за останні три місяці. З протестувальниками зустрівся голова райради Василь Дан. Він переказав слова голови обладміністрації Геннадія Москаля. Той стверджує, що на ремонт цієї дороги виділено 15 мільйонів грн., наступного тижня підрядник розпочне роботи.

Учасники акції вирішили стояти, аж поки підрядник не почне капітальний ремонт дороги. Заявляють також: якщо наступного понеділка підрядник не почне роботу, вони перекриють дорогу Мукачево-Рогатин і залізницю.

Слід зазначити, Геннадій Москаль раніше цього тижня запевнив, що ремонт дороги розпочнеться лише в тому випадку, якщо її не блокуватимуть. У випадку ж продовження акції протесту Москаль обіцяє перенести ремонт шляху на наступний рік.

Джерело: http://m-studio.net.ua/na-rakh%D1%96vshhin%D1%96-blokujut-dorogu-z-poned%D1%96lka-pogrozhujut-perekriti-shhe-odnu/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *