Митрополит УПЦ МП звернувся з проханням щодо полонених моряків до “високоповажного” Путіна

Митрополит Сарненський і Поліський Української православної церкви Московського патріархату Анатолій звернувся до президента Росії Володимира Путіна. У своєму зверненні він, зокрема, згадав війну на Донбасі та зауважив, що від неї втомилися народи Росії та України. Також він попросив господаря Кремля звільнити захоплених у полон російськими прикордонниками українських моряків.

Звернення митрополита опубліковано на сайті Сарненської єпархії УПЦ МП.

Читайте також: Забрали ящик горілки: опальний митрополит Павло пригадав незаконне вторгнення до його помешкання

Ваша Високоповажносте, Пане Президенте! Звертаюся до Вас з проханням про допомогу: допоможіть звільнити воїнів-моряків, які стали заручниками події 25 листопада 2018 року в акваторії Азовського моря. Ця подія є продовженням військових дій, які ведуться вже протягом виснажливих чотирьох років, від яких втомився народ України та Росії. Військові дії в зоні ООС, також, змучили ні в чому невинних людей, що проживають в східній частині України,
– зауважив він.

За словами митрополита, немає такої сім’ї “на Україні”, яку б не зачепила ця війна.

“Дуже боляче дивитися на сльози маленьких дітей, які не побачать більше своїх батьків, і важко знайти слова розради стареньким батькам, що втратили своїх синів, багатьох з яких я особисто поховав”, – підкреслив священнослужитель.

Водночас представник УПЦ МП наголошує, що не може давати оцінку політичним жертвам, але його християнське прагнення, як архієрея “Православної Церкви, об’єднаної одним Христом двох сусідніх народів і держав”, зобов’язує висловити слова співчуття постраждалим морякам і їхнім сім’ям, і не мовчати, коли страждають люди та їхні близькі.

“Цей біль зобов’язує мене звернутися до Вас, Пане Президенте, з проханням про звільнення наших моряків з полону, щоб вони змогли зустріти Різдво Христове зі своїми люблячими рідними”, – додав митрополит Анатолій.

Нагадаємо, раніше командувач військово-морськими силами України Ігор Воронченко запропонував себе обміняти на 24 українських моряків, яких Росія атакувала та потім взяла у полон поблизу Керченської протоки.

Джерело: https://24tv.ua/ukrayina_tag1119

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *