Макрон під час візиту до США вручить Трампу незвичайний подарунок

Президент Франції Еммануель Макрон сьогодні, 23 квітня, розпочне свій триденний візит до США. Під час нього, французький лідер зустрінеться із президентом Сполучених Штатів Дональдом Трампом та подарує своєму американському колезі дуб. Про це він заявив в неділю, 22 квітня, в інтерв’ю телеканалу Fox News.

Так, Макрон привезе Трампові саджанець дуба з місця ключової битви Першої світової війни, у якій успішно взяли участь морські піхотинці США.

“Коли наша свобода була атакована, тисячі ваших молодих людей прибули сюди і загинули тут за мою країну. Це історія наших відносин. Тому я подарую вашому президенту дуб, який взято в дуже символічному, особливо для ваших морпіхів, місці – з півночі Франції. Ми разом посадимо це дерево в його саду, тому що для мене це символ наших довгострокових відносин”, – сказав Макрон.

За його словами, саджанці росли близько до так званого фонтану “Чортового собаки”, місця, яке стало легендарним у рядах морських піхотинців. Від тих історичних подій “чортові собаки” стало однією з назв піхотинців.

Зазначимо, візит президента Франції, передбачає вечерю Макрона та його дружини Бріджит та Дональда й Меланії Трамп. Також, це вперше від свого призначення Трамп приймає державний візит на своїй території.

Джерело: https://24tv.ua/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *