Драматург Олександр Гаврош та актор Олександр Мавріц стануть наступними учасниками проекту «Весна»

У Закарпатському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені братів Шерегіїв здійснює постановку новорічної казки молодий київський режисер Микола Бабин. Він є керівником київської театральної студії “ВІК” і засновником оригінального творчого проекту “Весна”, який працює вже третій сезон.

Ідея проекту – неформальні зустрічі з провідними фахівцями театру. Адже завжди цікавими є контексти створення мистецьких явищ. В рамках проекту “Весна” вже відбулися понад тридцять зустрічей з відомими театралами України. Зокрема, з режисерами Дмитром Богомазовим, Станіславом Мойсеєвим, Віталієм Малаховим, акторами Риммою Зюбіною, Богданом Бенюком, драматургом Наталією Ворожбит.

Працюючи в Ужгороді, Микола Бабин запалився ідеєю розповісти і про закарпатське театральне середовище. Адже головна родзинка цих творчих зустрічей полягає в тому, що вони записуються на відео і виставляються в Інтернеті.

Перша закарпатська зустріч в рамках проекту “Весна” відбулася директором найбільшого театру Закарпаття Василем Марюхничем та його заступником із творчих питань, актором Любомиром Гелясом.

У середу, 5 грудня, о 16.00 на малій сцені Закарпатського муздрамтеатру гостем Миколи Бабина стане український журналіст, письменник і драматург та керівник літературно-драматургічної частини театру Олександр Гаврош. А вже 7 грудня учасником проекту “Весна” буде провідний актор театру Олександр Мавріц.

Вхід на проект “Весна” вільний.

Джерело: http://prozahid.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *