40 кращих виноробів представлять вина на фестивалі в Мукачеві

Знаменитий винний фестиваль “Червене вино” відбудеться вже традиційно з 9 по 14 січня 2019 року у парку Перемога в Мукачеві.

Як розповів сьогодні на прес-конференції присвяченій фестивалю президент Регіональної туристичної організації Закарпаття Федір Шандор, на фестивалі гостей чекає кілька цікавинок. Одна з них відбудеться 10 січня — це традиційна винна конференція, яка присвячена винному туризму.

— Беззмінно ці конференції проходять за участі міжнародних виноробів, представників винної галузі. Цього разу на конференції презентуватимуть формат таких нюансів, які є в Інтернеті, тобто програмування стосовно винного туризму, пропозиції для винних фірм, також буде презентовано оновлену карту винного туризму. Тут ви не побачите багато знайомих імен, в той же час тут можна побачити багато нових імен, – зазначив Федір Шандор.

У той же день відбудеться традиційна експертна дегустація, аби оголосили 13 січня краще вино фестивалю у 3-х номінаціях: Краще червене вино, краще фестивальне вино, і міський голова Мукачева оголосить свій вибір.

Далі дійство переходить у парк Перемоги, де відбудеться офіційне відкриття фестивалю Червене вино 2019.

В.о. директора Мукачівського турінфоцентру Беата Столяренко зазначила, що цього разу обиратимуть і “краще народне вино”. Разом з тим Разом з тим вона розповіла за “Закарпатський кошар”. Мається на увазі, на фестивалі пропонуватимуть закарпатські продукти, які гарно поєднуються з різними видами вина.

Офіційна реєстрація учасників стартувала від сьогодні, і триватиме вона 2 тижні. Реєстрація проходитиме у приміщенні ЦНАПу.

Також, Федір Шандор розповів, що вже у 2020 році на фестивалі вина буде представлено лише ліцензовані вина і сертифіковані.

— Винороби мають можливість прийти на фестиваль 2020 року з чесним законним вином на продаж…, – додав Федій Шандор.

Також у багатьох виноробів з’явились і додаткові винні продукції, цього року на фестивалі буде презентована винна фармація, це так звана ампелотерапія та енотерапія. Виноградні соки посортово, а також ігристі вина.

На фестивалі представлять першу закарпатську дистиляційну палинчарню.

Що стосується концертної частини, вона буде складатись з колядницьких колективів. Проводитимуться інтерактиви, сімейні ігри, з призами.

фест

40 кращих виноробів Закарпаття представлять сонячний напій на фестивалі «Червене вино-2019»#пой_на_вінко

Publiée par Мукачівська міська рада sur Mercredi 5 décembre 2018

Джерело: http://www.mukachevo.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *